30 Günlük Yoga Deneyimi!

The-30-Day-Yoga-Challenge

Sevgili arkadaşım Esra sayesinde haberdar oldum bu deneyim şansından. Esra, “Acemi Yoginin El Kitabı” adlı kitabın da yazarı olan ve beni “Bikram Yoga” ile tanıştıran harika kadın (Kitabı için açmış olduğu şu linkte yer alan Facebook sayfasından takip edebilirsiniz kendisini).

Do You Yoga adlı sitede yer alan sanal bir kurstan bahsetmek istiyorum size. Bu sanal kursa ücretsiz olarak, sadece e-posta adresiniz ile hemen üye oluyorsunuz. Tam 30 gün boyunca her gün, pek tatlı bir yoga eğitmeni olan Erin Motz tarafından gerçekleştirilen 15’er dakikalıkVinyasa Yoga” ağırlıklı çalışmalar geliyor posta kutunuza. Evinizde bir 15 dakika boş zamanınız eminim oluyordur.

Ben dün itibariyle 7 dersimi tamamladım bile. Bu bir haftada daha önce hiç tecrübe etmediğim bazı hareketler ile karşılaştım mesela. Bir defa koştuktan sonra eve gelip o günkü videoyu çalıştım, ki şansıma pek güzel sırt egzersizleri düştü. Karın ve bel bölgesi için yaptırdığı çalışma ise sevdiklerimden biri oldu. Diyeceğim şu kadarcık kısa sürede bile ben çok faydalandım ve sizin de faydalanabileceğinizi düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Bu deneyimi yaşamak istiyorsanız şu linkten üye olup ilk videonuzun gönderilmesini heyecanla bekleyebilirsiniz 😉 Ben 30 günü tamamladığımda tekrar paylaşımda bulunacağım. O zamana dek bu deneyimi yaşamak isteyen hepinize mutlu ve keyifli yoga çalışmaları diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir