D ❤️‍ Lite: Hayalin Gerçeğe Dönüşmesi

dlite-kahve-yani

Beni artık az çok biliyorsunuz. Onelifebefit blogumu, Instagram hesabımı ve Facebook sayfamı takip edenlerinizin beni artık tanıdığını; nasıl yaşadığımı, hayata bakışımı, önemsediklerimi, yapmaya çalıştıklarımı, sosyal sorumluluk projelerimi, değiştirmek istediklerimi, farkındalık yaratmak adına çabaladıklarımı biliyor ve görüyor olduğunu varsayıyorum. Bugün de bir hayalin gerçeğe dönüşmesi adına bir şeyler yazmak istiyorum buraya.

Dört yılı geçkin bir süredir düzenli spor yapıyor, koşuyor ve beslenmeme maksimumda dikkat ederek yaşıyorum. En zayıf noktam olan tatlı ve benzeri atıştırmalıklardan; yani katkı maddeli, rafine şekerli, endüstriyel olanlardan uzak duruyorum. Yerini tutabilecek şeyleri evde kendim yapıyorum (Katkısız, rafine şekersiz, bazıları glutensiz, sağlıklı yağlar içeren, vb.). Dışarı çıktığımda ya da  yolculuğa gideceksem; kendi yaptığım, güvendiğim bu atıştırmalıkları yanıma mutlaka alıyorum. Bu, zamanla gelişen bir alışkanlık oldu. Bu sayede ne kan şekerim düştü, ne de acıktığım zaman endüstriyel yapım, rafine şekerli bir şeyi almak için market, pastane aradım!

Eşime, dostuma hediye olarak götürdüklerim de anında tükendi ve “bize daha fazla yapar mısın?” diyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Dedim madem inandığın bir şey var ve o şey senin hem hayatında, hem bedeninde büyük değişiklikler yarattı; o zaman belki başka insanları da beni mutlu ettiği gibi mutlu eder ve onların da yaşamlarında, alışkanlıklarında olumlu bir değişiklik yaratır bu ürünlerle tanışmak.

Bu sebeple aylardır nasıl olur, nereden başlanır, nasıl paylaşılır çalışmalarımızın sonunda doğdu D  ❤️‍ Lite. Umuyorum size de dokunur ve iyi gelir bana ve çevremdekilere geldiği gibi.

Yolu açık olsun mu o zaman? Sevgi ile, inanarak, mutlulukla, öfleyip püflemeden, özenle yapılan her şeyin yolu açık olur benim gözümde zira 🙂 Umuyorum sizlerle D ❤️‍ Lite çatısı altında da buluşuruz. Nasılını öğrenmek için siteyi ziyaret ettikten sonra buraya tıklamanız yeterli.

D ❤️‍ Lite: Hayalin Gerçeğe Dönüşmesi” hakkında 2 yorum bulunuyor:

 1. tülay

  Ben ürünlerin cogunu denedim hem de Almanya’da. Çokta beğendim, yolunuz gerçekten acik olsun 🙂 Ama favorilerim kahve yani kakaolu ve limonlu, tohumlu tuzlu kraker ve tabiki ilk göz agrim “raw brownie”

  Cevapla
  1. Dilara Yazar

   Sevgili Tülay,
   biliyor musun neredeyse ilk ürünleri -ücret-i mukabil- sana hazırladım.
   kazancım bereketli oluyorsa senin de payın var 😉
   sen iste, ben yapar göndermenin bir yolunu bulurum sana 🙂

   Sevgilerimle,

   Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir