Doğayı Korumak Yaşamı Korumaktır!

run-dlr

* Fotoğraf, Mehmet Vanlı, 2015*

İşte yine bir “İyilik Peşinde Koşuyorum” haberi ile karşınızdayım 🙂 15 Kasım 2015 Pazar sabahı Vodafone 37. İstanbul Maratonu‘nda, Adım Adım ile birlikte yine iyilik peşinde bir 15 kilometre koşuyor olacağım. Bu yıl da adımlarım, TEMA Vakfı’nın Ağaç Kardeşliği Projesi için.

Doğayı korumak için önce onunla ilişki kurmak, o ilişkiyi geliştirebilmek, doğayı sevmek, ama çok sevmek gerek. Çocukların bu ilişkiyi kurmasına yardımcı edecek anlamlı bir doğa eğitimi almalarına ve sonrasında 8.000 ağaçlık bir hatıra ormanını elleriyle oluşturmalarına aracı olmak istiyorum bu yıl da.

İyilik yaparak iyilik bulacağıma; iyiliğin bulaşıcı, güzel ve huzur veren hissiyatına sizleri de ortak edebileceğime inanıyorum 🙂 Doğayı korumanın yaşamı korumak olduğuna inandığım gibi.

Aşağıda harika bir link paylaşıyorum sizinle. Adım Adım koşucuları olarak hepimizin bir sayfası var bu şekilde artık. Bu sayfada hangi projeyi destekliyoruz, kaç bağışçıya ulaşmayı hedeflemişiz, kaçına ulaşmışız, ne kadar bağış toplamışız gibi tüm merak edilenleri an be an görebileceğiniz gibi bu sayfadan kolaylıkla (artık kredi kartı ile de bağış yapabiliyorsunuz kolayca) dilediğiniz miktarda bağış yapabileceksiniz.

Hadi, lütfen sadece beş dakikanızı ayırın ve adımlarımla desteklemek için koşacağım, benim en az 50 bağışçı hedeflediğim projemize gönlünüzden geçtiği bir miktar ile katkıda bulunun.

Kampanya sayfam: http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5748

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir